IMG_4388 Ankara’da doğdu. İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Basın kuruluşlarında editörlük ve yayın yönetmenliği yaptı ve pek çok özel projeye imzasını attı (BU Yayınevi, İnkılap, Morpa, Milliyet, CNN Türk…) Yayınlanmış eğitim içerikli kitapları, kısa film senaryoları, “İki Kedim Bir Ben Bir De Sen” adlı şiir kitabı ve “1GEK ÇABÇU” (Bir Gün Evrenin Kapısını Çaldım Anahtarı Bendeymiş Çok Utandım) adlı kişisel gelişim kitabı bulunmakta.

Şifa ve ruhsal gelişime olan ilgisinin ardından, 2000 yılında hocası Galip Kemal Akkavuk’un kendini tanıma, farkındalık ve şifa çalışmalarına katıldı ve onunla birlikte 7 sene bioenerji uygulamaları yaptı ve halen kendisi devam etmekte. Aynı dönemde kristallerin mucizevi gücüyle tanıştı. Gemoloji, Kuantum Düşünce Teknikleri, Kişilik Psikolojisi, Feng Shui, Meditasyon, Masaj Teknikleri konularında aldığı eğitimlerin ardından öğrendiklerini içsel özellikleriyle birleştirdi. Renklerin, kristallerin ve fosforun etkisini birleştirerek yaptığı resimleri çok çeşitli çalışmalarda kullanmaktadır.

Kendi geliştirdiği “Yaşam Arınması” adı altında uygulamalarını yapmakta ve hayatına ışık tuttuğu insanların sevgisiyle güçlenerek yoluna devam etmektedir.